Oslavování je v plném proudu!

Oslavování je v plném proudu!

Především v letních měsících lidé nejčastěji oslavují narozeniny.U dětí se slaví narozeniny obvykle každý rok, ale jste-li už dospělí, není už tolik času ani peněz na bujaré večírky, proto postačí, když zvládnete v poklidu přichystat alespoň kulatiny. Dvacetiny, třicetiny, čtyřicetiny a padesátiny, právě tyto narozeniny se slaví nejčastěji. Máte-li pevný kořínek, můžete se těšit i z šedesátin a sedmdesátin. A osmdesáté narozeniny bývají bohužel výjimkou, protože se jich dožije málo lidí, a i když už, tak už na tom zdravotně nejsou úplně nejlépe.

Hosté a dobrá nálada

Patříte-li mezi šťastlivce a oslavence, kteří slaví právě kulatiny, řiďte se pár rad, než s velkou akcí začnete. Zaprvé, sepište si pečlivě seznam hostů, ať na nikoho nezapomenete, byl by totiž veliký trapas, kdybyste to vy, nebo nepozvaný host zjistili pozdě. Rozmyslete si dobře, jak moc velkou párty chcete mít a kolik do ní hodláte investovat peněz a to je pravidlo číslo dvě. Chystání jídla a hudby, chcete-li, je další nezbytná věc, na kterou byste nesměli zapomenout, a to zejména proto, aby byli hosté spokojení.

Venku nebo vevnitř?

Můžete si pronajmout sál nebo celý kulturní dům, to je jedna a nejčastější možnost. Druhá, která vám vyjde o něco levněji, je uspořádat párty přímo u vás na zahradě. To, co k tomu potřebujete, jsou pouze židle a stoly.Další věc, na kterou je třeba myslet, je počasí, nikdy totiž nevíte, jestli náhodou nesprchne. Proto zkuste vyzkoušet novinku! Slyšeli jste už o párty stanech? Jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který vás ochrání nejen před deštěm, ale i sluncem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About devene