Hodinky sklízí velký úspěch

Hodinky sklízí velký úspěch

V roce 1902 se ve švýcarském městě La Chaux-de-Fonds objevila nová značka hodinek, pod označením Festina. Od té doby samozřejmě změnila několikrát svého majitele. Asi nejpodstatnější změna nastala v roce 1984, kdy ji koupil španělský businessman Miguel Rodriguez Dominguez a v současnosti se tedy jedná o značku španělskou. Jenomže v této době zrovna byla zrovna taková nová éra, kdy skutečně obrovské boom zažívaly bateriové strojky. A ani v tomto případě se nezahálelo a na trh se začaly dodávat jedinečné strojky. Hodinky Festina měly skutečně co nabídnout a přirozeně jejich sláva trvá do dneška.

kovové hodinky

Bohatá nabídka kolekce Festina hodinek

V kolekci Festiny objevíte různé modely, které se hodí jak pro společenské události, sportovní aktivity nebo dokonce váš potěší i kapesní verze. Pokud se zaměříte na modelovou řadu Swiss Made, tak tyto hodinky jsou vybaveny švýcarskými bateriovými strojky RondaFestina Automatic hodinky zase pro změnu nabízí kvalitní mechanické strojky s automatickým nátahem za relativně zajímavou cenovou relaci. To například platí i pro některé diver modely se safírem, které poslouží nejednomu uživateli.

dámské hodinky

Výběr hodinek není jednoduchý

Než se pustíte do samotné koupě, zamyslete se, jaký typ hodinek vlastně potřebujete a zaměřte se tak na specifickou kolekci nebo modely. Měli byste počítat s tím, že ženské hodinky budou o poznání menší, než například pánské hodinky. Také jejich vzhled může být doplněn o moderní trendy, design, drahé kameny, což je samozřejmě předurčeno tím, že některé ženy hodinky použijí jako výjimečný šperk. Muži dají přednost zase různě nastaveným funkcím, které budou více preferovat podle svých zájmů neb samotné povahy. Naštěstí výběr je poměrně bohatý a rozsáhlý, že každý může najít ten svůj osobitý styl, který mu bude nejvíce vyhovovat. Přesvědčte se na hodinkovna.cz a rovnou si zde v aplikaci můžete vyzkoušet, jak vám vybraný model bude slušet na ruce.

About devene