LED pásky tak trochu netradičně

LED pásky tak trochu netradičně

Technologie LED svítidel, a zejména LED pásků, nabízí i poněkud netradiční model využití osvětlovací techniky, s nímž se nesetkáte v běžných kamenných prodejnách.

Schodiště– chůze po schodech bývá v přítmí poměrně nebezpečná, proto se vyplácí nešetřit tu na jejich osvětlení. Ovšem schody jsou samy o sobě velmi dekorativní, a tak stojí za zvážení osvětlit hranu pod schodnicí tak, aby vám poskytla dostatek světla, ale zároveň jste kvůli tomu nemuseli rozsvěcet celou místnost.

Toaleta– že existují různé vychytávky svítidel, umístěných přímo do útrob keramické mísy, aby se rozsvítila po vstupu na toaletu, je známá věc. Ale existuje i možnost umístit LED pásky na toaletu pod dekorativní předmět pod stropem, aby jej osvítil, a zároveň poskytl dostatek intimního osvětlení, což oceníte hlavně v noci, kdy jste rozespalí.

LED pásky kamkoliv

Postel z palet – postele z přepravních palet nejsou ničím novým a výjimečným. V jejich útrobách je poměrně mnoho volného prostoru, který lze využít pro osvětlení, čímž vznikne velmi zajímavé řešení zejména u širokého dvojlůžka. Vyplatí se tu spodek postele osvětlit barevně více typy LED pásků, se stmívacím efektem.

Stropní svítidlo– bílý LED pásek, v barvě studené nebo teplé bílé, je další z možností, jak poskytnout dostatečné množství světla pro intimní posezení s přáteli. Pásky ovšem musíte umístit těsně pod strop, nejlépe do hrany mezi stěnu a strop, odkud se od pásku odráží světlo směrem k nástěnné a stropní malbě. Pokud je bílá nebo barevná, ale velmi světlá, pak vystačíte s velmi úsporným zdrojem napájení.

About devene